Zemra-Chat.com - 15 - Vikendi RTK 15 - Udhetimi ne kohe 1957 & 2013 Qeveria futbollista
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

15 - Vikendi RTK 15 - Udhetimi ne kohe 1957 & 2013 Qeveria futbollista

1 1
Vikendi RTK 15 - Udhetimi ne kohe 1957 & 2013 Qeveria futbollista Koha kur qeveritaret kosovare ishin femij dhe luanin futboll dhe pas shuem vitesh kur u ben ministra e kryeministra nuk ja ndiente per trajnerin e tyre...

Video