Zemra-Chat.com - DEBAT - ISA MUSTAFA, SHPEND AHMETI
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

DEBAT - ISA MUSTAFA, SHPEND AHMETI

0 0
Emisioni Debat në RTK, udhëhequr nga Ridvan Berisha Kandidatet për Kryetar të Komunës së Prishtinës Dr. Isa Mustafa LDK dhe Shpend Ahmeti LVV 11 nëntor 2013

Video