Zemra-Chat.com - Edona Llalloshi - Duhet

Edona Llalloshi - Duhet

2 1

Edona - Duhet
Tex & Muz: Ilir Berani, Ork: Ardian Kastrati, Vok. Incizoi: Florent Boshnjaku, Aktruan: Fikrete Miftari dhe Bashkim Alaj, Hair & Make up: Fjolla & Sebi, Nails: Genta nails, Dress: Llalloshi Couture, Videoklipin e realizoi: EMFcreative @ KUTIA.tv

Video