Zemra-Chat.com - Fjala e Liburn Aliut dhe Albana Gashit kundër dhunës qeveritare dhe brutalitetit policor
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

Fjala e Liburn Aliut dhe Albana Gashit kundër dhunës qeveritare dhe brutalitetit policor

1 0
Aliu "Thaçi tha që qëndrimi jonë kundër negociatave është si ata që janë kundër pavarësisë. A i bie kjo që Daçiç është pro pavarësisë?". Para protestuesve, deputetja Albana Gashi lexoi emrat e aktivistëve që po mbahen në paraburgim www.vetevendosje.org

Video