Zemra-Chat.com - Fjala e Rexhep Selimit në protestën kundër dhunës qeveritare dhe brutalitetit policor
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

Fjala e Rexhep Selimit në protestën kundër dhunës qeveritare dhe brutalitetit policor

1 0
"UÇK, kjo është fjala më e frikshme për Hashim Thaçin" www.vetevendosje.org

Video