Zemra-Chat.com - Genta Ismajli - E Kam Provuar
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

Genta Ismajli - E Kam Provuar

1 1
Genta Ismajli - E Kam Provuar Teksti dhe Muzika: Arsim Bunjaku, Aranzhmani: Virusi, Producent: Arboni, Skenari dhe Regjia: Trejat, Realizimi: EMF Creative, Styling: Merita Harxhi Koci, Hair: Kaci, Make-Up: Sellma, Mbrojta ne YouTube: OnAir.FM Te gjitha te drejtat e rezervuara http://www.gentaofficial.com http://www.facebook.com/gentaofficial

Video