Zemra-Chat.com - Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

1 0
Ne Akademine Perkujtimore Jubilare,me rastin e 20 vjetorit te renies se Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu,rapsodi popullor Gjon Frroku ne Sallen e Kuqe ne Prishtine,kendoi kengen kushtuar Heronjeve Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Video