Zemra-Chat.com - Grupit Negociator Nese i rrezohet Aeroplani
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

Grupit Negociator Nese i rrezohet Aeroplani

1 0
Nese bjen ajroplani i Grupit Negociator kush pshton? POPULLI. Rrencat pra Grupi Negociator i Kosoves paguhet nga EU qe ta mbaj popullaten nen-Kontroll dhe te mashtroj ate. Dhe ky humor tregon shum qka mendon popullata Shqiptare Kosove. KJO ESHTE NJE PAVARSI E PRISHT

Video