Zemra-Chat.com - LAJMET E MBREMJES KTV 22.10.2012 DHUNA - DEPUTETET
×

Warnung

JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 67

LAJMET E MBREMJES KTV 22.10.2012 DHUNA - DEPUTETET

1 0
Mbesim akoma me zhvillimet nga protesta e sotm ... Nga vala e arrestimeve nuk janë kursyer sërish deputetët e Kuvendit të Kosovës, ndaj të cilëve është përdorë forca. Ai që ka pësuar më së shumti është deputeti Liburn Aliu, por nuk kanë shpëtuar më lehtë as Glauk Konjufca dhe Visar Ymeri.

Video