Zemra-Chat.com - Rovena ft Shpati & Mergimi - Kur ta don muzika (Official Video HD) 2016

Rovena ft Shpati & Mergimi - Kur ta don muzika (Official Video HD) 2016

5 1
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Vizioni&Libonia
Teksti dhe muzika : Rovena Stefa
Orkestroi : Rahman Kryeziu
Video : Mproduction

Video