Zemra-Chat.com - Shkumbin Ismaili ft.Poni - Nuk ta fal (Official Video)

Shkumbin Ismaili ft.Poni - Nuk ta fal (Official Video)

5 0

https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
https://www.facebook.com/ponivertett
https://instagram.com/shkumbinismailiofficial
https://itunes.apple.com/us/album/nuk-ta-fal-feat.-poni-single/id1035750447

Music : Shkumbin Ismaili
Lyrics : Vigan Sulejmani
Piano & Bass : Faton Umeri
Guitar & Mixing : Shkumbin Ismaili
Mastering : Simon Duggal @Southside Audio
Video : Max Production

Teksti : Nuk ta fal

Kalon nje kohe e gjate
vehten e mundon
dikujt cdo gje ne jete i fal
dhe nuk i mjafton

endem i vetmuar
pas nuk kthehem dot
ne zemren time te lenduar
falja eshte e kote

Ref :
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Cdo fillim e ka nje fund
por asnjehere se kam menduar
edhe pse u deshem shume
ndryshe paska qene e shkruar

Ishim ne qe enderronim
nje dashuri qe ska mbarim
njeri tjetrit sot i themi
me as falja ska kuptim

Ref :
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Video